Hakkımızda

1996 yılından Bu güne Kadar Türkçe Kürtçe ve diğer yabancı dillerde olmak üzere 35.000 farklı ilahiyi ve ilahi sözlerini sizlerle beraber  paylaşmaya Gayret Gösterdiğimizi. İlahi Dinlemek için Her internete Bağlanışınızda ilahi01.com Sitesine Bağlanarak Kendi kendinize isbat etmiş oluyorsunuz.

   Türkiyede İlahi eşittir İlahi01.com

1996  yılında internet ülkemize ilk girdiği dönemlerde Superonline ile Bağlantı sağlanabiliniyordu Aksi yada Alternatifi yoktu. Bu durumu superonline internet firması Kendi reklamlarını Yaparken Türkiyede internet eşittir. Superonline.com Sloganı Atardı.

Aynı yılda Faaliyete giren Sitemiz www.ilahi01.com 23 Yıldır. kesintisiz ilahi severlerin zihinlerinde geniş bir yere sahip Durumdadır. Bugün İlahi dinlemek isteyen her birey internet üzerinde bulamadıkları ilahilerin isimlerini yorumlarda belirttikten 1 saat sonra sitemizin admin ve yöneticileri tarafından Siteye eklenmesine vesile olabiliyorlar.

   Aradığım İlahi İnternette Yoksa Ne Yapabilirim ?

 

Google, Yandex ve Bing Üzerinde Aradığınız ilahileri Bulamadığınızda Sitemize Yorum bırakarak ilahilerin bir bölümünü veya adını bizlere Bldirdiğinizde eski bir ilahi sanatçısı olan Site yöneticilerimizden biri ilahiyi sizin için seslendirerek sitemize Yüklemek ve sizlere hizmette sınır olmadığını Göstermek için Elinden Gelen en iyi çalışmaları yapmaya Gayret gösterecektir